Συναντήσεις μαθήματος Πέμπτης 19/5

16:00 Ομάδα 3η - Βασιλική Αλεξίου - Λουίζα Γκανή(Skype_name: louiza0630)

16:30
17:00 Ζησιού Ελένη- Λαμπρινίδη Αργυρώ (skype: yrolab, vatsina)
17:30 Κράντα Μαριέτα - Μενέλαος Γιαννόπουλος - Τσιτσιγιάννης Μανώλης - Στάθης Ραπτοδήμος
18:00
18:30

Συναντήσεις μαθήματος Πέμπτης 5/5


10:00
10:30 Σπανού Μαρία & Χαλκιάς Κωνσταντίνος
11:00 Γιάκα Χρυσούλα (Skype:chrysagk)-Τσαμαρδού Ηλιάνα (Skype: minililiana)
11:30 Ομάδα 1η(Κεφ.5) - Γάκη Στυλιανή,Ιωαννίδης Σταύρος (Skype: stgaki,iostevegr)
12:00 Ασημίνα Βουρονίκου (Skype :mina_uth) - Βάνια Ζυγούρα (Skype :vania2430 )
12:30 Αϊβάτης Χρήστος, Αϊβαλής Στέφανος --> Skype: steve.aiva
13:00 Ομάδα 3η - Βασιλική Αλεξίου - Λουίζα Γκανή(Skype_name: louiza0630)
13:30 Ομάδα 6η - Γιωργαλλίδης Αντρέας - Δημήτρης Σπανέλλης (skype : ageorgal2006)
14:00 Ζησιού Ελένη- Λαμπρινίδη Αργυρώ (skype: vatsina, yrolab )
14:30

17:00 Κράντα Μαριέτα - Μενέλαος Γιαννόπουλος
17:30 Στάθης Ραπτοδήμος - Τσιτσιγιάννης Μανώλης




Συναντήσεις μαθήματος Πέμπτης 14/4

Πέμπτη 14/4
17:30 Ομάδα 3η - Βασιλική Αλεξίου - Λουίζα Γκανή(Skype_name: louiza0630)
18:15 Ομάδα Περιεχομένου ( Χαλκιάς Κων/νος : constantine.halkias, Σπανού Μαρία : marspanou_uth )
19:00
20:00
20:45 Ζησιού Ελένη- Λαμπρινίδη Αργυρώ (skype: yrolab, vatsina)

Παρασκευή 15/4
10:00 Ομάδα 5 - Γιαννόπουλος Μενέλαος - Κράντα Μαριέτα
10:45 - Αϊβαλής Στέφανος, Αϊβάτης Χρήστος (κεφάλαιο 3, φιλολογική επιμέλεια)
11:30
12:30

17:00 Ομαδα 7 -Βουρονίκου Ασημίνα - Βαϊα Ζυγουρα (Skype : vania2430 , mina_uth )
17:45 - Ομάδα 1η(Κεφ.5) - Γάκη Στυλιανή, Ιωαννίδης Σταύρος (skype: iostevegr)

Συναντήσεις μαθήματος Πέμπτης 7/4

10:00
10:30 - Αϊβάτης Χρήστος, Αϊβαλής Στέφανος (κεφάλαιο 3) - steve.aiva
11:00 - Πασσάς Βιργίλιος, Παπαχαρισίου Κωνσταντίνος (κεφάλαιο 12) - (virgil_passas , kopapaha)
11:30 - Άννα Στεφανή, Κατερίνα Μακέλη (κεφάλαιο 2) - (anna.stefanh, katerina.makeli)
12:00 - Ομάδα 7η - Αξιολόγησης της εμπειρίας (1)
12:30 - Ομάδα 3η - Βασιλική Αλεξίου - Λουίζα Γκανή(Skype_name: louiza0630)
13:00
13:30 Ομάδα 6η - Γιωργαλλίδης Αντρέας - Σπανέλλης Δημήτριος (Skype : ageorgal2006)
14:00 - Ομάδα 1η - Γάκη Στυλιανή, Ιωαννίδης Στάυρος (Skype: stgaki, iostevegr)
14:30-Ομάδα 4- Ζησιού Ελένη- Λαμπρινίδη Αργυρώ (skype: vatsina, yrolab)


Συναντήσεις μαθήματος Πέμπτης 24/3

10:00 Ομάδα Φιλολογικής Επιμέλειας (Αϊβάτης Χρήστος, Αϊβαλής Στέφανος: steve.aiva)
10:30 Ομάδα Συνδέσμων ( Μακέλη Κατερίνα : katerina.makeli )( Στεφανή Άννα : anna.stefanh )
11:00 Ομάδα Περιεχομένου ( Χαλκιάς Κων/νος : constantine.halkias, Σπανού Μαρία : marspanou_uth )
11:30 Γιάκα Χρυσούλα (Skype:chrysagk)-Τσαμαρδού Ηλιάνα (Skype: minililiana)
12:00 Ομάδα 7η - Αξιολόγησης της εμπειρίας (1)
12:30 Ομάδα 6η - Case Studies
13:00 Ομάδα 9η - KoduGuru (virgil_passas , kopapaha)
13:30 Ομάδα 3η - Βασιλική Αλεξίου - Λουίζα Γκανή(Skype_name: louiza0630)
14:00 Ομάδα 11- Screencast(2) - Ραπτοδήμος Στάθης, Τσιτσιγιάννης Μανώλης
14:30

16:30 Ομάδα 4η - Δημιούργησε τον κόσμο σου!(Skype- yrolab)Είμαστε κ οι δύο μαζί!
17:00